- 100 g juodo šokolado
- 100 sviesto
- 2 kiaušiniai
- 70 g cukraus
- 1 a.šaukštelis vanilinio cukraus
- 50 g miltų
- kakavos milteliai - formelėms
Šokoladą sulaužom gabaliukais, sviestą supjaustom. Abu įdedam į puodą ir paliekam tirpti ant garų.
Kiaušinius šiek tiek suplakam su cukrumi ir vaniliniu cukrumi, pridedam miltų - gerai išmaišom. Įpilam ištirpusią ir atvėsintą šokoladinę masę. Išmaišom.
Kepimo formeles ištepam sviestu ir pabarstom kakavos milteliais. Įpilam tešlos į formeles ir šaunam į orkaitę, įkaitintą iki 200 laipsnių. Kepam apie 10-15 min - šonai turi iškepti, o vidus likti minkštu.
Skanaus!

Komentarų nėra:
Rašyti komentarą